Bitrota Güvenilir Mi | Dolandırıcılığı

Bitrota Güvenilir Mi | Dolandırıcılığı

Bitrota Güvenilir Mi | Dolandırıcılığı

Bitrota nedir, Pro Bitrota borsa incelemesi, kurulduğu zaman güvenilir mi, dolandırıcılık mı, şikayet mi, kapalı mı, telgraf mı, sahibi kim, yasal mı, patladı mı, referans, kazanç, çekim ve bedava bonus ile ilgili tüm soruları sizler için cevaplamaya çalıştık.


Bitrota nedir? Detaylı İnceleme

Bitrota, kripto para alıp satma imkanı sunduğunu ancak herhangi bir alış ve satış hacmine sahip olmadığını söyleyen bir değişim altyapısıdır. bitcoin, kripto para ve yatırım araçlarının kullanıcılar tarafından bilinirliği önemli ölçüde arttığı için 2020 yılında ve devam eden süreçlerde çok sayıda yeni borsanın açıldığını söyleyebiliriz. 


Kripto para borsası ve ticaret sistemlerini izleyen, inceleyen kurum veya kuruluşlar olmadığından güncel bir web sitesi oluşturduğu için borsa adı altında piyasaya girmek oldukça mümkün. Bitrota web sitesini detaylı incelediğimizde gördüğümüz tek şey kesinlikle kaçınılması ve yatırım yapılmaması gerektiğidir.


Bitrota Dolandırıcılığı

Staking imkanı adı altında, insanların yatırımlarını 1 yıl boyunca kilitli tutuyor. bu kadar kısa sürede ortalama 50 günde 1 yıl kazanç garantisi ile yatırılan kripto paraları ödeyip ana paralarını geri alma imkanı olan insanları kandırıyorlar. Durum sanıldığından çok daha farklı; Sisteme yatırılan herhangi bir kripto parayı sistemde bulunan Yeteneklere veya farklı coinlere dönüştürerek sistemde kilitli tutmaları karşılığında yatırılan coine göre günde %1 Yetenek coini verdiğini söylüyor. Aslında, gerçekten söz verdiği gibi, bu kazanç oranını her gün yatırımcılarının hesabına ekliyor.


Asıl sorun, bitrota değişiminin Yetenek veya farklı madeni paraların fiyatını sürekli olarak manipüle etmesi ve bu paraları satacak kimsenin olmamasıdır. Ayrıca örnek vermemiz gerekirse, satmak istediğinizde size 8 kuruşa satılan 8 jeton ve 1 kuruş gibi rakamlarla karşılaşıyorsunuz. 


* Bitrota herhangi bir belge, argüman sunmaz ve 2018 yılında kurulduğunu beyan etmez.


Bitrota Mobil Uygulaması Olmadığını Görüyoruz


Pro Bitrota ve Stake İmkanları


Sistemde herhangi bir jeton satın aldığınızda, bitrota hesabınıza% 25,% 50 veya% 100 gibi ekstra paralar ekler. Bir örnek vermemiz gerekirse;


5000 bahis sunan bir jeton satın aldığınızda, 1250 adet ödül verir. Ödül oranları, satın aldığınız madalyonun birim fiyatına bağlı olarak değişebilir.


Satın alınan paraları 365 gün boyunca bit hızı değişimine kilitleyerek, bunları hiçbir şekilde geri çekmeyeceğinizi taahhüt ederek. Günde ortalama% 1.3'lük bir oranın aylık bazda% 40 veya daha fazla kazanç sağladığını söylüyor.


Bitrota Çalışmayan Sayfaları

Birtota Borsası Güvenilir Mi?


• Web sitelerini detaylı incelediğimizde firma olmadığını, sahip bilgisi olmadığını görüyoruz. Bir probleminiz olduğunda, kesinlikle önünüzde bir muhatap bulamazsınız.


* Blockchain üzerinde oluşturulan kayıt işleminin tamamen bir ücret karşılığında yapıldığını görüyoruz. Kesinlikle alım satım hacmi yoktur. Aslında, gerçekten satın alabileceğiniz ve satabileceğiniz bir değişim altyapısına sahip değil. 


* Blockchain açıklama bölümünde İngiltere merkezli bir borsa makalesi okuyoruz. Bu konuyla ilgili herhangi bir argüman sunulmamıştır. Blockchain ayrıca bu değişimi tanımadığını, alım satım işlemlerinin gerçekleşmediğini söylüyor.


• Web sitesinde belirtilen adresi aradığımızda sadece bir sanal ofis olduğunu görüyoruz. Ücret ödenirse, dünyanın birçok yerinde bu tür sanal ofis adreslerini kiralayabilirsiniz. Bir şirket veya işletme olmak için hiçbir koşul yoktur.


* Yatırımcılarının hak ettiği paraları veya para çekme taleplerini çeşitli bahanelerle iptal ederler. 


* Analiz ve araştırmalarımız sonucunda çok kısa bir süre sonra web sitelerini kapatarak yok olacaklar.


• Tek amacı insanların yatlarını toplayıp kaçmak olan yüksek kazancı tamamen garanti eden bir platformdur. Kesinlikle güvenilir bir borsa değil.


FERDİKURBAN.COM.TR sitesinde bulunan inceleme, araştırma, bilgi, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı, yatırım tavsiyesi kapsamında kesinlikle değerlendirilemez.