Ücretsiz Elementor Uyumlu Wordpress Temaları +5

Ücretsiz Elementor Uyumlu Wordpress Temaları +5

Ücretsiz Elementor Uyumlu Wordpress Temaları +5

Ücretsiz Elementor Uyumlu WordPress Temaları

Ücretsiz Elementor uyumlu WordPress temaları ile birlikte hem hızlı, hem SEO tarafın da güçlü sayfalar ve siteler oluşturabilirsiniz.

WordPress ile web sitesi açmak veya tasarlamak oldukça kolaydır. Elementor eklentisi ile birlikte sayfalarınızı, yazılarınızı özelleştirmek de bir o kadar kolaydır. Elementor WordPress‘e bağlı bir eklentidir. Hazır şablonların dışına çıkarak kendi özgün tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz.


Hello WordPress Teması

Hello WordPress ThemeHello WordPress Theme

Elementor sayfa oluşturucu için yapılmış sade bir temadır. Temanın hiç bir ek özelliği bulunmamaktadır. Sayfa ve SEO skorları %100’dür. Elementor ile birlikte harika işler çıkartabilirsiniz.


İNDİR

Layers WordPress Teması

Layers WordPress ThemeLayers WordPress Theme

Artık en iyi Layers Pro özelliklerinin tümü, ücretsiz Layers temasına yerleştirilmiştir ve sitenizi bir kod satırına dokunmadan WordPress özelleştirici aracılığıyla özelleştirmenize olanak tanır.


İNDİR

GeneratePress WordPress Teması

GeneratePress WordPress ThemeGeneratePress WordPress Theme

GeneratePress, hız ve kullanılabilirliğe odaklanılarak oluşturulmuş hafif bir WordPress temasıdır. Performans bizim için önemlidir, bu nedenle yeni bir GeneratePress yüklemesi, sayfa boyutunuza 10kb’den (gzipli) daha az ekler. İçeriğinizi oluşturmada size daha fazla kontrol sağlayan yeni blok düzenleyiciden (Gutenberg) tam olarak yararlanıyoruz. Sayfa oluşturucular kullanıyorsanız, GeneratePress sizin için doğru temadır. Beaver Builder ve Elementor dahil tüm büyük sayfa oluşturucularla tamamen uyumludur.


İNDİR

Hestia

Hestia WordPress ThemeHestia WordPress Theme

Hestia profesyoneller için modern bir WordPress temasıdır. Yaratıcı şirketler, küçük şirketler (restoranlar, düğün planlayıcılar, spor/sağlık mağazaları),girişimler, kurumlar şirketler, çevrimiçi ajanslar ve firmalar, portföyler, e-ticaret (WooCommerce) ve serbest çalışanlar için idealdir. Çok amaçlı tek sayfalı bir tasarıma, bileşenlerle güçlendirilmiş alt kısma, blog/haberler sayfasına ve temiz bir görüntüye sahiptir. Flat, Parallax Slider, Photo Gallery, Travel Map ve Elementor Page Builder ile uyumludur.


İNDİR

Ocean WordPress Teması

Ocean WordPress ThemeOcean WordPress Theme

OceanWP, projeniz için mükemmel bir temadır. Hafif ve oldukça genişletilebilir, güzel ve profesyonel bir tasarıma sahip bir blog, portföy, işletme web sitesi ve WooCommerce vitrini gibi hemen hemen her tür web sitesini oluşturmanıza olanak tanır. Çok hızlı, duyarlı, RTL ve çeviriye hazır, en iyi SEO uygulamaları, dönüşümü artırmak için benzersiz WooCommerce özellikleri ve çok daha fazlası. Hatta sitenizin her cihazda iyi görünmesi için tablet ve mobil cihazlarda ayarları düzenleyebilirsiniz.


İNDİR

Zakra

Zakra WordPress ThemeZakra WordPress Theme

Zakra, sitenizi güzel ve profesyonel hale getirmek için kullanabileceğiniz birçok ücretsiz başlangıç ​​sitesi (şu anda 10’dan fazla ücretsiz başlangıç ​​sitesi ve daha fazlası daha sonra eklenecektir) ile birlikte gelen esnek, hızlı, hafif ve modern çok amaçlı bir temadır.


İNDİR

Astra Elementor Uyumlu

astra wp themeAstra WordPress Theme

Astra, blog, kişisel portföy, işletme web sitesi ve WooCommerce mağazası için uygun, hızlı, tamamen özelleştirilebilir ve güzel bir WordPress temasıdır. Çok küçüktür (ön uçta 50KB’den az) ve benzersiz bir hız sunar. SEO göz önünde bulundurularak oluşturulan Astra, entegre Schema.org koduyla birlikte gelir ve Yerel AMP’ye hazırdır, böylece arama motorları sitenizi sevecektir. Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi vb. gibi tüm sayfa oluşturucularla mükemmel şekilde çalışması için özel özellikler ve şablonlar sunar. 


İNDİR